05439735878

Sosyal Medyada Biz}

2. El Aracını Hemen Değerinde Sat
Balaban oto araç alım satım konusunda yıllardır hizmet veren güvenilir iş anlayışı müşteri devamlılığı gibi faktörler göz önünde bulunduran kurumsal bir firmadır.
Aracımı Nakit Satmak İstiyorum

Balaban Oto

[vc_row css=”.vc_custom_1461323979118{margin-bottom: 61px !important;}”][vc_column offset=”vc_hidden-xs”][stm_spacing lg_spacing=”186px” md_spacing=”186px” sm_spacing=”186px”][rev_slider_vc alias=”main_slider”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]Balaban Oto  olarak sektördeki kazançlarımızı geçmişe dayanan bilgi birikimi ile alımını ve satışını yaptığımız 2. el araçlara sorunsuz bir şekilde güvenle binmeniz için çalışmaktayız.

Araçlarınızı değerinde alıyoruz.Dilerseniz bünyemizde bulunan Ekspertiz raporları alınmış 2.el araçlar ile takas da düşünebilirsiniz.

Amacımız Müşteri Memnuniyeti

Oto galericilik sektöründe hizmet veren firmamız sıkıntılar ile karşılaşmamanız için alımını yaptığı araçların ekspertiz raporlarını alır. Gerekli görülen tüm bakımları firmamız tarafından yapılır. Yağ değişimi aracın geçmişte yapılmış bakımlarını titizlikle incelenir.

Firmamız Binek ve Ticari tüm araçların Alım Satım hizmetlerini vermektedir.

Kredili Alımlarınızda Firmamız Yanınızda 30 Dakikada Kredi İmkanı !

Sitemiz üzerinden incelediğiniz tüm araçlarımıza anında kredi imkanı sunuyoruz.

Tek yapmanız gereken Firmamızla telefon yada email ile bize ulaşmak… Mail Adresimiz : info@balabanoto.com

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Hemen Ara
Yol Tarifi Al